Rephonic
Artwork for Porada Echa

Porada Echa

Echo Media
NewsPolitics

Budeme se zde bavit, proč jsme co napsali, proč nenapsali, co napíšeme a jak o aktuálních tématech přemýšlíme, co nás napadá a co můžeme jen říct, nikoli napsat. Naše redakční porady jsou známé dynamikou, ostrými přestřelkami a všelijakými jedovatostmi, ironií i cynismem, který je také prostředkem k přežití. Nejsme delší než hodinu, je to pro věrné čtenáře Echa, jiní mohou utrpět vážnou psychickou újmu… A bude to každý týden. Podcast Týdeníku Echo můžete podpořit na https://www.pickey.cz/echo_media

Listen

Do you want to know how many people listen to Porada Echa? Or perhaps how many downloads it gets? Rephonic has scanned the web and collated all the information we found in our podcast database.

Listen to the audio and view podcast download numbers, contact information, listener demographics and more to help you make better decisions about which podcasts to sponsor or be a guest on.

Our search tool lets you find other similar podcasts that cover the same topic and allows you to compare the figures, so you can be informed when reaching out.

Contact Information
How Many Listeners?
Rephonic gives you listener numbers, social media accounts, contacts and more across 2m+ podcasts.

Latest Episodes

Lenka Zlámalová odjela na dovolenou a na Poradě Echa se konečně mohli projevit muži... Kromě hlavního tématu, kterým je ohlédnutí za érou Miloše Zemana, přišla řeč také na podnětný rozhovor s Jiřím Rusnokem z aktuálního vydání Týdeníku Echo nebo kult... more

--:--
--:--
7 days ago

Jsou konspirační teorie nový fenomén, nebo tu byly vždy? A kdo je vlastně vymýšlí? Ve dvanácté epizodě Porady Echa doplnila stálou sestavu komentátorů týdeníku Tereza Matějčková. Probíráme rozhovor s psychiatrem Jiřím Horáčkem a vracíme se také k eko... more

--:--
--:--
14 days ago

V jedenácté epizodě podcastu Porada Echa řeší komentátoři ekonomické reformy Fialovy vlády, výbušný text Terezy Matějčkové o knize Mezi světy i skutečný výbuch plynovodu Nord Stream. Z aktuálního vydání Týdeníku Echo dojde i na text o umělé inteligen... more

--:--
--:--
21 days ago

Similar Podcasts

Aréna N
Aréna N Deník N
Dobrovský & Šídlo
Dobrovský & Šídlo Paměť národa
Čekání na prezidenta
Čekání na prezidenta Český rozhlas
Vlevo dole
Vlevo dole Seznam Zprávy
Kecy a politika
Kecy a politika Bohumil Pečinka, Petros Michopulos

Chart Rankings

Apple Podcasts
#221 France/News/Politics

Frequently Asked Questions About Porada Echa

Where can I find podcast stats for Porada Echa?

Rephonic provides a wide range of data for two million podcasts so you can understand how popular each one is. See how many people listen to Porada Echa and access YouTube viewership numbers, download stats, chart rankings, ratings and more.

Simply upgrade your account and use these figures to decide if the show is worth pitching as a guest or sponsor.

How do I find the number of podcast views for Porada Echa?

There are two ways to find viewership numbers for podcasts on YouTube. First, you can search for the show on the channel and if it has an account, scroll through the videos to see how many views it gets per episode.

Rephonic also pulls the total number of views for each podcast we find a YouTube account for. You can access these figures by upgrading your account and looking at a show's social media section.

How do I find listening figures for Porada Echa?

Podcast streaming numbers or 'plays' are notoriously tricky to find. Fortunately, Rephonic provides estimated listener figures for Porada Echa and two million other podcasts in our database.

To check these stats and get a feel for the show's audience size, you'll need to upgrade your account.

How many subscribers does Porada Echa have?

To see how many followers or subscribers Porada Echa has, simply upgrade your account. You'll find a whole host of extra information to help you decide whether appearing as a sponsor or guest on this podcast is right for you or your business.

If it's not, use the search tool to find other podcasts with subscriber numbers that match what you're looking for.

How many listeners does Porada Echa get?

Rephonic provides a full set of podcast information for two million podcasts, including the number of listeners. You can see some of this data for free. But you will need to upgrade your account to access premium data.

How many episodes of Porada Echa are there?

Porada Echa launched 3 months ago and published 13 episodes to date. You can find more information about this podcast including rankings, audience demographics and engagement in our podcast database.

How do I contact Porada Echa?

Our systems regularly scour the web to find email addresses and social media links for this podcast. But in the unlikely event that you can't find what you're looking for, our concierge service lets you request our research team to source better contact information for you.

Where do you get podcast emails for Porada Echa from?

Our systems scan a variety of public sources including the podcast's official website, RSS feed, and email databases to provide you with a trustworthy source of podcast contact information. We also have our own research team on-hand to manually find email addresses if you can't find exactly what you're looking for.

Where does Rephonic collect Porada Echa reviews from?

Rephonic pulls reviews for Porada Echa from multiple sources, including Apple Podcasts, Castbox, Podcast Addict and more.

View all the reviews in one place instead of visiting each platform individually and use this information to decide whether this podcast is worth pitching as a guest or sponsor.

How does Rephonic know which podcasts are like Porada Echa?

You can view podcasts similar to Porada Echa by exploring Rephonic's 3D interactive graph. This tool uses the data displayed on the 'Listeners Also Subscribed To' section of Apple Podcasts to visualise connections between shows.