Rephonic
Artwork for Ptám se já

Ptám se já

Seznam Zprávy
NewsPolitics

Rozhovory Marie Bastlové a Veroniky Sedláčkové na Seznam Zprávách. Zásadní a přímé otázky na politiky, úředníky i ekonomy. Zkrátka na všechny, kteří jsou u moci a rozhodují.

Listen

Do you want to know how many people listen to Ptám se já? Or perhaps how many downloads it gets? Rephonic has scanned the web and collated all the information we found in our podcast database.

Listen to the audio and view podcast download numbers, contact information, listener demographics and more to help you make better decisions about which podcasts to sponsor or be a guest on.

Our search tool lets you find other similar podcasts that cover the same topic and allows you to compare the figures, so you can be informed when reaching out.

Contact Information
How Many Listeners?
Rephonic gives you listener numbers, social media accounts, contacts and more across 2m+ podcasts.

Latest Episodes

Prezident dává červenou vládním plánům šetřit ve výdajích do zdravotního pojištění. Hlava státu varuje, že to poškodí kvalitu zdravotní péče. more

--:--
--:--
31 hours ago

Od srpna vyplácí stát dávku mimořádné podpory: pět tisíc korun na dítě pro domácnosti s ročním příjmem do milionu korun hrubého. Vláda tvrdí, že má na mysli v první řadě ty nejchudší a nejzranitelnější. Daří se jí to? Hostem Ptám se já byla ekonomka ... more

--:--
--:--
6 days ago

Česko má za sebou největší požár v historii národních parků a s vysokými teplotami nebojují jen hasiči – koncem týdne zemi opět čekají silná vedra. Je na vině změna klimatu? A jak se jí bránit? Hostem Ptám se já je zakladatel a ředitel think-tanku Fa... more

--:--
--:--
7 days ago

Reviews

4.2 out of 5 stars from 5 ratings
  • Skvělé podcasty.

    Podcast Addict
    5
    Pavel Straka
    3 months ago

Similar Podcasts

Vlevo dole
Vlevo doleSeznam Zprávy
5:59
5:59Seznam Zprávy
Dobrovský & Šídlo
Dobrovský & ŠídloPaměť národa
Prostor X
Prostor XČestmír Strakatý
Stopáž
StopážSeznam Zprávy

Chart Positions

Apple Podcasts
#236 Italy/News/Politics
Apple Podcasts
#128 Ireland/News/Politics
Apple Podcasts
#157 Austria/News/Politics
Apple Podcasts
#187 Spain/News/Politics
Apple Podcasts
#216 Belgium/News/Politics
Apple Podcasts
#226 United Arab Emirates/News/Politics

Frequently Asked Questions About Ptám se já

Where can I find podcast stats for Ptám se já?

Rephonic provides a wide range of data for two million podcasts so you can understand how popular each one is. See how many people listen to Ptám se já and access YouTube viewership numbers, download stats, chart rankings, ratings and more.

Simply upgrade your account and use these figures to decide if the show is worth pitching as a guest or sponsor.

How do I find the number of podcast views for Ptám se já?

There are two ways to find viewership numbers for podcasts on YouTube. First, you can search for the show on the channel and if it has an account, scroll through the videos to see how many views it gets per episode.

Rephonic also pulls the total number of views for each podcast we find a YouTube account for. You can access these figures by upgrading your account and looking at a show's social media section.

How do I find listening figures for Ptám se já?

Podcast streaming numbers or 'plays' are notoriously tricky to find. Fortunately, Rephonic provides estimated listener figures for Ptám se já and two million other podcasts in our database.

To check these stats and get a feel for the show's audience size, you'll need to upgrade your account.

How many subscribers does Ptám se já have?

To see how many followers or subscribers Ptám se já has, simply upgrade your account. You'll find a whole host of extra information to help you decide whether appearing as a sponsor or guest on this podcast is right for you or your business.

If it's not, use the search tool to find other podcasts with subscriber numbers that match what you're looking for.

How many listeners does Ptám se já get?

Rephonic provides a full set of podcast information for two million podcasts, including the number of listeners. You can see some of this data for free. But you will need to upgrade your account to access premium data.

How many episodes of Ptám se já are there?

Ptám se já launched 2 years ago and published 379 episodes to date. You can find more information about this podcast including rankings, audience demographics and engagement in our podcast database.

How do I contact Ptám se já?

Our systems regularly scour the web to find email addresses and social media links for this podcast. But in the unlikely event that you can't find what you're looking for, our concierge service lets you request our research team to source better contact information for you.

Where do you get podcast emails for Ptám se já from?

Our systems scan a variety of public sources including the podcast's official website, RSS feed, and email databases to provide you with a trustworthy source of podcast contact information. We also have our own research team on-hand to manually find email addresses if you can't find exactly what you're looking for.

Where does Rephonic collect Ptám se já reviews from?

Rephonic pulls reviews for Ptám se já from multiple sources, including Apple Podcasts, Castbox, Podcast Addict and more.

View all the reviews in one place instead of visiting each platform individually and use this information to decide whether this podcast is worth pitching as a guest or sponsor.

How does Rephonic know which podcasts are like Ptám se já?

You can view podcasts similar to Ptám se já by exploring Rephonic's 3D interactive graph. This tool uses the data displayed on the 'Listeners Also Subscribed To' section of Apple Podcasts to visualise connections between shows.