Rephonic
Artwork for Yoldayız Geliyor Musun?

Yoldayız Geliyor Musun?

Ece Targıt Günşiray

İçerik üreticisi, Flov Studio kurucusu ve Desté'nin yaratıcısı Ece, kendi hayatından örneklerle yaşamla ilgili derin konulara yumuşak ve samimi bir açıdan yaklaşıyor. Dinlerken yalnız olmadığını farkedeceğin bölümler kendini tanımana, yolunu bulmana ve kendinle olan ilişkini iyileştirmene destek oluyor.

PublishesWeeklyEpisodes148Founded6 years ago
Language
Turkish
Number of ListenersCategories
Self-ImprovementEducation

Listen to the Podcast

Artwork for Yoldayız Geliyor Musun?

Latest Episodes

Hayatın yolculuk rotasını merak etmek şekillendirebilir mi? Bu bölümde, Flov Studio ekibinden Begüm ile hayatta merak etmenin farklı alanlara yansımasını konuşuyoruz. Flov Studio'daki yolculuğundan, aynı zamanda psikoterapist olarak çalışmalarından v... more

--:--
--:--
4 days ago

Bankacılık kariyerini terk edip, kendini tam zamanlı yoga kariyerine adadıktan 4 yıl sonra kurumsal hayata neden geri döndü? Bu bölümde, Flov Studio eğitmenlerimizden Nilüfer'le bu büyük değişimi konuşuyoruz. Nilüfer, geri dönüş kararının arkasındaki... more

--:--
--:--
16 days ago

Hayatta bazen herkes senden daha hızlı ilerliyor gibi hissediyor musun? Ece bu bölümde geri kalma hissiyle nasıl baş ettiğini ve bu konuyla ilgili düşünce yapını nasıl yapıcı bir şekilde değiştirebileceğini paylaşıyor. more

--:--
--:--
22 days ago

İyi bir kariyer için iyi bir eğitim şart mı? Bu bölümde Nazlı Şenyuva ile biraz ondan biraz bundan yaptığımız "çorba kariyer"lerden bahsediyoruz. USC'de verdiği derslerden, lise öğrencilerini Amerika'da üniversite başvurularına hazırlayan danışmanlık... more

--:--
--:--
a month ago

Insights

Contact Information
Podcast Host
Number of Listeners
See our estimate of how many downloads per episode this podcast gets.
Growth
See how this podcast's audience is growing or shrinking over time.

Find out how many people listen to Yoldayız Geliyor Musun? and see how many downloads it gets.

We scanned the web and collated all of the information that we could find in our comprehensive podcast database.

Listen to the audio and view podcast download numbers, contact information, listener demographics and more to help you make better decisions about which podcasts to sponsor or be a guest on.

Reviews

4.9 out of 5 stars from 1.4k ratings
 • 😣😣😣

  Podcaste hep 5 yıldız veriyorum ama dinleyicilerin sesli mesajlarından aşırı sıkılıyorum

  Apple Podcasts
  5
  zeynepdila
  United Kingdom5 months ago
 • Bazı bölümlere sarılma isteği uyandıran o podcast

  Bazen başlıklara bakarak bazen de rastgele bir bölüm açıp dinliyorum ve çoğu zaman bana iyi gelecek, belki bildiğim ama unuttuğum, görmezden geldiğim, bastırdığım şeyleri tekrar hatırlamama ve hayatıma tekrar dahil etme motivasyonumun artmasına sebep oluyor. Cevaplarıyla bazen de içimde yara olan bir noktaya nasıl daha iyi bir ilaç olabilirim konusunda ilham veriyor Ece

  Apple Podcasts
  5
  @1Hilal
  Austria9 months ago
 • Amazing!

  keep going, you inspire us! ❤️

  Apple Podcasts
  5
  EliseWithE
  United States9 months ago
 • Waste of time

  !!

  Apple Podcasts
  1
  Sersevset
  United Statesa year ago
 • Ece çok teşekkürler🌸

  Bugün aklım düşüncelerim çok çok fazlaydı. Yürüyüş yaparken açtım ecenin içindeki sesi duy podcastini dinledim. Çok çok iyi geldi. Senin ses tonun, samimiliğin, düşüncelerin bana çok iyi geliyor. İdol olarak aldıgım kadınlardan birisin seni internet aracılığıyla tanısam bile. Bana ilham olduğun için, güzel kalbin için çok çok teşekkürler. Umarım senin de gönlündekiler en güzel zamanda gerçekleşir♥️🙏🏻

  Apple Podcasts
  5
  buseay739
  Irelanda year ago

Similar Podcasts

Merdiven Altı Terapi
Merdiven Altı Terapi Deniz Dülgeroğlu
Psikopatika
Psikopatika Podbee Media
Podcastlendiniz
Podcastlendiniz Fatmanur Öz
Bu Mu Yani?
Bu Mu Yani? BMY Medya
Kendine İyi Davran
Kendine İyi Davran Beyhan Budak

Audience

Listeners, engagement and demographics and more for this podcast.

Listeners per EpisodeGender SkewEngagement Score
Primary LocationSocial Media Reach

Frequently Asked Questions About Yoldayız Geliyor Musun?

Where can I find podcast stats for Yoldayız Geliyor Musun??

Rephonic provides a wide range of data for three million podcasts so you can understand how popular each one is. See how many people listen to Yoldayız Geliyor Musun? and access YouTube viewership numbers, download stats, chart rankings, ratings and more.

Simply upgrade your account and use these figures to decide if the show is worth pitching as a guest or sponsor.

How do I find the number of podcast views for Yoldayız Geliyor Musun??

There are two ways to find viewership numbers for podcasts on YouTube. First, you can search for the show on the channel and if it has an account, scroll through the videos to see how many views it gets per episode.

Rephonic also pulls the total number of views for each podcast we find a YouTube account for. You can access these figures by upgrading your account and looking at a show's social media section.

How do I find listening figures for Yoldayız Geliyor Musun??

Podcast streaming numbers or 'plays' are notoriously tricky to find. Fortunately, Rephonic provides estimated listener figures for Yoldayız Geliyor Musun? and three million other podcasts in our database.

To check these stats and get a feel for the show's audience size, you'll need to upgrade your account.

How many subscribers does Yoldayız Geliyor Musun? have?

To see how many followers or subscribers Yoldayız Geliyor Musun? has, simply upgrade your account. You'll find a whole host of extra information to help you decide whether appearing as a sponsor or guest on this podcast is right for you or your business.

If it's not, use the search tool to find other podcasts with subscriber numbers that match what you're looking for.

How many listeners does Yoldayız Geliyor Musun? get?

Rephonic provides a full set of podcast information for three million podcasts, including the number of listeners. You can see some of this data for free. But you will need to upgrade your account to access premium data.

How many episodes of Yoldayız Geliyor Musun? are there?

Yoldayız Geliyor Musun? launched 6 years ago and published 148 episodes to date. You can find more information about this podcast including rankings, audience demographics and engagement in our podcast database.

How do I contact Yoldayız Geliyor Musun??

Our systems regularly scour the web to find email addresses and social media links for this podcast. But in the unlikely event that you can't find what you're looking for, our concierge service lets you request our research team to source better contact information for you.

Where do you get podcast emails for Yoldayız Geliyor Musun? from?

Our systems scan a variety of public sources including the podcast's official website, RSS feed, and email databases to provide you with a trustworthy source of podcast contact information. We also have our own research team on-hand to manually find email addresses if you can't find exactly what you're looking for.

Where does Rephonic collect Yoldayız Geliyor Musun? reviews from?

Rephonic pulls reviews for Yoldayız Geliyor Musun? from multiple sources, including Apple Podcasts, Castbox, Podcast Addict and more.

View all the reviews in one place instead of visiting each platform individually and use this information to decide whether this podcast is worth pitching as a guest or sponsor.

How does Rephonic know which podcasts are like Yoldayız Geliyor Musun??

You can view podcasts similar to Yoldayız Geliyor Musun? by exploring Rephonic's 3D interactive graph. This tool uses the data displayed on the 'Listeners Also Subscribed To' section of Apple Podcasts to visualise connections between shows.