Rephonic
Artwork for Nezhasínaj!

Nezhasínaj!

Rádio Expres
DramaFiction

Za siedmimi horami, za siedmimi dolami, kde sa voda sypala a piesok sa lial, žili tvory tajomné, diali sa veci záhadné... Takto by začínali príbehy, ktoré so skutočným svetom nemajú nič spoločné. Avšak, nasledujúce udalosti sa naozaj stali. Len na nejaký čas upadli do zabudnutia. Séria hororových príbehov inšpirovaných legendami, pri ktorých neplatia zákony prírody ani ľudská logika. Príbehmi hrôzy vás bude sprevádzať herec Marek Majeský. Podcast Nezhasínaj! nie je vhodný pre poslucháčov mladších ako 18 rokov, ani pre citlivé povahy. PS: Báť sa je povolené!

Listen

Do you want to know how many people listen to Nezhasínaj!? Or perhaps how many downloads it gets? Rephonic has scanned the web and collated all the information we found in our podcast database.

Listen to the audio and view podcast download numbers, contact information, listener demographics and more to help you make better decisions about which podcasts to sponsor or be a guest on.

Our search tool lets you find other similar podcasts that cover the same topic and allows you to compare the figures, so you can be informed when reaching out.

Contact Information
How Many Listeners?
Rephonic gives you listener numbers, social media accounts, contacts and more across 2m+ podcasts.

Latest Episodes

Je pandemický rok 2021. V malokarpatských lesoch sa na ľahšiu túru pripravujú Filip a Laura. Cieľ cesty majú vytýčený jasne. Vrch Kukla. Práve tu stojí maličká rozhľadňa, z ktorej sa vám naskytne výnimočný pohľad na hrad Červený kameň. A nie náhodou.... more

--:--
--:--
17 days ago

Viete si predstaviť, že by ste celé dva roky prežili bez jedla? Takýmto testom existenčnej odolnosti si v anglickom mestečku Carmarthenshire prešla Sára Jacobsová. Jej rodičia uverili, že ju týmto „darom“ požehnal Boh. Keď sa k zvesti pridali aj príb... more

--:--
--:--
a month ago

Kanadský Edmonton bol koncom 19. storočia relatívne pokojným miestom, kde najhorším, čo sa mohlo stať, boli opilecké výtržnosti a drobné krádeže. Nikomu z miestnych by nenapadlo, že práve tu sa odohrá najhrôzostrašnejší prípad kanibalizmu, ktorý bol ... more

--:--
--:--
2 months ago

Reviews

4.9 out of 5 stars from 17 ratings
 • První epizoda. To je te test pozornosti, nebo si z lidí děláte prdel? more

  Podcast Addict
  3
  dreamerCZ1977
  2 months ago
 • Ďakujem

  Neviem si ani predstaviť koľko roboty to dá spraviť dobrý podcast. Aby to malo vskutku hlavu a pätu aby to zachytilo pointu a stále to zostalo v duchu strašidelné. Ale chcela by som vám poďakovať a povedať vám že robíte úžasnú prácu. Viete ako sa hovorí že pondelky nie sú až také zlé…. Tak moje pondelky sú vždy úžasné len vďaka vám, keď po ceste do školy môžem počúvať nový podcast. Ešte raz sa vám chcem veľmi pekne poďakovať.

  Apple Podcasts
  5
  WeoWollner
  United States3 months ago
 • Podcast, ktorý aj v lete chladí 😱

  Podcast Addict
  5
  Shira313
  a year ago
 • Podcast, ktorý aj v lete chladí 😱

  Podcast Addict
  5
  Shira313
  a year ago

Chart Rankings

Apple Podcasts
#54 Germany/Fiction/Drama
Apple Podcasts
#183 Germany/Fiction
Apple Podcasts
#10 Switzerland/Fiction/Drama
Apple Podcasts
#23 Argentina/Fiction/Drama
Apple Podcasts
#27 Norway/Fiction/Drama
Apple Podcasts
#31 Ukraine/Fiction/Drama

Frequently Asked Questions About Nezhasínaj!

Where can I find podcast stats for Nezhasínaj!?

Rephonic provides a wide range of data for two million podcasts so you can understand how popular each one is. See how many people listen to Nezhasínaj! and access YouTube viewership numbers, download stats, chart rankings, ratings and more.

Simply upgrade your account and use these figures to decide if the show is worth pitching as a guest or sponsor.

How do I find the number of podcast views for Nezhasínaj!?

There are two ways to find viewership numbers for podcasts on YouTube. First, you can search for the show on the channel and if it has an account, scroll through the videos to see how many views it gets per episode.

Rephonic also pulls the total number of views for each podcast we find a YouTube account for. You can access these figures by upgrading your account and looking at a show's social media section.

How do I find listening figures for Nezhasínaj!?

Podcast streaming numbers or 'plays' are notoriously tricky to find. Fortunately, Rephonic provides estimated listener figures for Nezhasínaj! and two million other podcasts in our database.

To check these stats and get a feel for the show's audience size, you'll need to upgrade your account.

How many subscribers does Nezhasínaj! have?

To see how many followers or subscribers Nezhasínaj! has, simply upgrade your account. You'll find a whole host of extra information to help you decide whether appearing as a sponsor or guest on this podcast is right for you or your business.

If it's not, use the search tool to find other podcasts with subscriber numbers that match what you're looking for.

How many listeners does Nezhasínaj! get?

Rephonic provides a full set of podcast information for two million podcasts, including the number of listeners. You can see some of this data for free. But you will need to upgrade your account to access premium data.

How many episodes of Nezhasínaj! are there?

Nezhasínaj! launched 2 years ago and published 34 episodes to date. You can find more information about this podcast including rankings, audience demographics and engagement in our podcast database.

How do I contact Nezhasínaj!?

Our systems regularly scour the web to find email addresses and social media links for this podcast. But in the unlikely event that you can't find what you're looking for, our concierge service lets you request our research team to source better contact information for you.

Where do you get podcast emails for Nezhasínaj! from?

Our systems scan a variety of public sources including the podcast's official website, RSS feed, and email databases to provide you with a trustworthy source of podcast contact information. We also have our own research team on-hand to manually find email addresses if you can't find exactly what you're looking for.

Where does Rephonic collect Nezhasínaj! reviews from?

Rephonic pulls reviews for Nezhasínaj! from multiple sources, including Apple Podcasts, Castbox, Podcast Addict and more.

View all the reviews in one place instead of visiting each platform individually and use this information to decide whether this podcast is worth pitching as a guest or sponsor.

How does Rephonic know which podcasts are like Nezhasínaj!?

You can view podcasts similar to Nezhasínaj! by exploring Rephonic's 3D interactive graph. This tool uses the data displayed on the 'Listeners Also Subscribed To' section of Apple Podcasts to visualise connections between shows.