Rephonic
Artwork for Mezi řádky

Mezi řádky

Vinařství Sonberk & Čti mi!
ArtsFood

Se zavřenýma očima možná nepoznáte rozdíl mezi bílým a červeným a mezi jednotlivými odrůdami už vůbec ne. Přesto vás víno baví a rádi byste o něm věděli víc. Nebo všechno zmíněné zvládáte, ale i tak chcete víc. Pokud teď přikyvujete, jste tady správně. Sonberský podcast Mezi řádky je tady pro všechny, kterým není jedno, co jim z lahve do skleničky přistane. Pojďte si poslechnout zajímavosti o tvorbě vína na Sonberku i jinde a rozhovory s osobnostmi českého vinařství a všeho, co se kolem vína točí.

Listen

Do you want to know how many people listen to Mezi řádky? Or perhaps how many downloads it gets? Rephonic has scanned the web and collated all the information we found in our podcast database.

Listen to the audio and view podcast download numbers, contact information, listener demographics and more to help you make better decisions about which podcasts to sponsor or be a guest on.

Our search tool lets you find other similar podcasts that cover the same topic and allows you to compare the figures, so you can be informed when reaching out.

Contact Information
How Many Listeners?
Rephonic gives you listener numbers, social media accounts, contacts and more across 2m+ podcasts.

Latest Episodes

Dvacáté výročí Sonberku, to si zaslouží pořádnou oslavu nejen ve formě akcí, degustací, ale taky vinných novinek a limitovaných edicí, které jsme pro vás vytvořili. A abychom se s vámi o všechny novinky podělili, pozvali jsme si kolegu, sonberkského ... more

--:--
--:--
2 months ago

7 Ryzlink a 10 Pálava - to jsou názvy pro dvě nové běžecké trati kolem Sonberku, kterým dala za vznik naše dlouholetá spolupráce s NonMen Run. Organizátorku tohoto projektu Květu Látalovou jsme vyzpovídali v dnešním díle podcastu. Rozpovídala se o zá... more

--:--
--:--
3 months ago

Austrálie, klokani nebo papoušci ve vinicích, Leonard, kostky. O tom všem si povídali audiotepec Libor a marketingová a obchodní ředitelka Sonberku Dominika s hostkou Dominikou Černohorskou z vinařství Plenér. Přišlo i na velké a aktuální téma ve vin... more

--:--
--:--
5 months ago

Similar Podcasts

středo/věk
středo/věk Petr Mára, Martin Vymětal, Jan Dobrovský

Frequently Asked Questions About Mezi řádky

Where can I find podcast stats for Mezi řádky?

Rephonic provides a wide range of data for two million podcasts so you can understand how popular each one is. See how many people listen to Mezi řádky and access YouTube viewership numbers, download stats, chart rankings, ratings and more.

Simply upgrade your account and use these figures to decide if the show is worth pitching as a guest or sponsor.

How do I find the number of podcast views for Mezi řádky?

There are two ways to find viewership numbers for podcasts on YouTube. First, you can search for the show on the channel and if it has an account, scroll through the videos to see how many views it gets per episode.

Rephonic also pulls the total number of views for each podcast we find a YouTube account for. You can access these figures by upgrading your account and looking at a show's social media section.

How do I find listening figures for Mezi řádky?

Podcast streaming numbers or 'plays' are notoriously tricky to find. Fortunately, Rephonic provides estimated listener figures for Mezi řádky and two million other podcasts in our database.

To check these stats and get a feel for the show's audience size, you'll need to upgrade your account.

How many subscribers does Mezi řádky have?

To see how many followers or subscribers Mezi řádky has, simply upgrade your account. You'll find a whole host of extra information to help you decide whether appearing as a sponsor or guest on this podcast is right for you or your business.

If it's not, use the search tool to find other podcasts with subscriber numbers that match what you're looking for.

How many listeners does Mezi řádky get?

Rephonic provides a full set of podcast information for two million podcasts, including the number of listeners. You can see some of this data for free. But you will need to upgrade your account to access premium data.

How many episodes of Mezi řádky are there?

Mezi řádky launched 4 years ago and published 23 episodes to date. You can find more information about this podcast including rankings, audience demographics and engagement in our podcast database.

How do I contact Mezi řádky?

Our systems regularly scour the web to find email addresses and social media links for this podcast. But in the unlikely event that you can't find what you're looking for, our concierge service lets you request our research team to source better contact information for you.

Where do you get podcast emails for Mezi řádky from?

Our systems scan a variety of public sources including the podcast's official website, RSS feed, and email databases to provide you with a trustworthy source of podcast contact information. We also have our own research team on-hand to manually find email addresses if you can't find exactly what you're looking for.

Where does Rephonic collect Mezi řádky reviews from?

Rephonic pulls reviews for Mezi řádky from multiple sources, including Apple Podcasts, Castbox, Podcast Addict and more.

View all the reviews in one place instead of visiting each platform individually and use this information to decide whether this podcast is worth pitching as a guest or sponsor.

How does Rephonic know which podcasts are like Mezi řádky?

You can view podcasts similar to Mezi řádky by exploring Rephonic's 3D interactive graph. This tool uses the data displayed on the 'Listeners Also Subscribed To' section of Apple Podcasts to visualise connections between shows.