Rephonic
Artwork for Barış Özcan ile 111 Hz

Barış Özcan ile 111 Hz

Podbee Media
MusicTechnology

Öyle hikayeler vardır ki onları sadece dinleyerek anlayabilirsiniz. Barış Özcan, sanat, tasarım ve teknoloji dünyasından en sıradışı hikayeleri paylaştığı "111 Hz" ile sizleri eşsiz bir işitsel yolculuğa davet ediyor. Kulaklıklarınızı takın ve yepyeni bir deneyime hazır olun.

Listen

Do you want to know how many people listen to Barış Özcan ile 111 Hz? Or perhaps how many downloads it gets? Rephonic has scanned the web and collated all the information we found in our podcast database.

Listen to the audio and view podcast download numbers, contact information, listener demographics and more to help you make better decisions about which podcasts to sponsor or be a guest on.

Our search tool lets you find other similar podcasts that cover the same topic and allows you to compare the figures, so you can be informed when reaching out.

Contact Information
How Many Listeners?
Rephonic gives you listener numbers, social media accounts, contacts and more across 2m+ podcasts.

Latest Episodes

İnanın veya inanmayın, dünya dışı medeniyetlerin gezegenimizi ziyaret ettiklerini öne süren teoriler var. Bu teorilerin kimi UFO gözlemlerine, kimileri ise atalarımızın inşa ettiği medeniyetlere dayanıyor. Peki bu teorilerin arkasında, gerçeklik payı... more

--:--
--:--
8 days ago

Sesiniz size mi ait? Belki de artık değildir? Birileri yapay zeka ile sizin sesinizi kullanan bir algoritma yaratabilir. Ve ona istedikleri her şeyi söyletebilirler. Yepyeni bir döneme giriyoruz: Deepfake dünyasına hoşgeldiniz. Bu, artık kulaklarınız... more

--:--
--:--
a month ago

1917 yılında düzenlenen bir sanat sergisine, birileri sergilenmesi amacıyla bir pisuar gönderdi. Pisuar "R. Mutt" adıyla imzalanmıştı. Ve sanat dünyası birdenbirine kendisini hararetli bir tartışmanın içinde buldu. Bu pisuar bir sanat eseri miydi? Yo... more

--:--
--:--
a month ago

Reviews

4.9 out of 5 stars from 93 ratings
 • çok faydalı oldu teşekkürler

  Castbox
  İsa Mirzəyev
  6 months ago
 • Teşekkürler Barış abi!

  Çok severek takip etiğim biri Barış abi. Bugün daha ilk kez podcastini dinledim ve şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim ki en az videoları kadar başarılı. Ben bugünden sonra burdayım. Verdiğin emekler için teşekkür ediyorum Barış abi.

  Apple Podcasts
  5
  _akaHan
  Belgium6 months ago
 • Buarada ‘Imitation game’ i izlemeyi herkese tavsiye ederim

  Castbox
  13Sama
  7 months ago
 • Sesinize sağlık, çok iyi bir Podcast , konu anlatım şekliniz mükemmel 👏🏻❤️🌹

  Castbox
  13Sama
  7 months ago
 • Inanilmaz 👏🏻-dilimin sınırları dünyamın sınırları-✨

  Castbox
  13Sama
  7 months ago

Similar Podcasts

Ortamlarda Satılacak Bilgi
Ortamlarda Satılacak BilgiOrtamlarda Satılacak Bilgi
Merdiven Altı Terapi
Merdiven Altı TerapiDeniz Dülgeroğlu
Fularsız Entellik
Fularsız EntellikImmanuel Tolstoyevski | Podbee Media
Meksika Açmazı
Meksika Açmazıby Mesut Süre, Anlatanadam, Fazlı Polat via Karnaval.com

Frequently Asked Questions About Barış Özcan ile 111 Hz

Where can I find podcast stats for Barış Özcan ile 111 Hz?

Rephonic provides a wide range of data for two million podcasts so you can understand how popular each one is. See how many people listen to Barış Özcan ile 111 Hz and access YouTube viewership numbers, download stats, chart rankings, ratings and more.

Simply upgrade your account and use these figures to decide if the show is worth pitching as a guest or sponsor.

How do I find the number of podcast views for Barış Özcan ile 111 Hz?

There are two ways to find viewership numbers for podcasts on YouTube. First, you can search for the show on the channel and if it has an account, scroll through the videos to see how many views it gets per episode.

Rephonic also pulls the total number of views for each podcast we find a YouTube account for. You can access these figures by upgrading your account and looking at a show's social media section.

How do I find listening figures for Barış Özcan ile 111 Hz?

Podcast streaming numbers or 'plays' are notoriously tricky to find. Fortunately, Rephonic provides estimated listener figures for Barış Özcan ile 111 Hz and two million other podcasts in our database.

To check these stats and get a feel for the show's audience size, you'll need to upgrade your account.

How many subscribers does Barış Özcan ile 111 Hz have?

To see how many followers or subscribers Barış Özcan ile 111 Hz has, simply upgrade your account. You'll find a whole host of extra information to help you decide whether appearing as a sponsor or guest on this podcast is right for you or your business.

If it's not, use the search tool to find other podcasts with subscriber numbers that match what you're looking for.

How many listeners does Barış Özcan ile 111 Hz get?

Rephonic provides a full set of podcast information for two million podcasts, including the number of listeners. You can see some of this data for free. But you will need to upgrade your account to access premium data.

How many episodes of Barış Özcan ile 111 Hz are there?

Barış Özcan ile 111 Hz launched a year ago and published 31 episodes to date. You can find more information about this podcast including rankings, audience demographics and engagement in our podcast database.

How do I contact Barış Özcan ile 111 Hz?

Our systems regularly scour the web to find email addresses and social media links for this podcast. But in the unlikely event that you can't find what you're looking for, our concierge service lets you request our research team to source better contact information for you.

Where do you get podcast emails for Barış Özcan ile 111 Hz from?

Our systems scan a variety of public sources including the podcast's official website, RSS feed, and email databases to provide you with a trustworthy source of podcast contact information. We also have our own research team on-hand to manually find email addresses if you can't find exactly what you're looking for.

Where does Rephonic collect Barış Özcan ile 111 Hz reviews from?

Rephonic pulls reviews for Barış Özcan ile 111 Hz from multiple sources, including Apple Podcasts, Castbox, Podcast Addict and more.

View all the reviews in one place instead of visiting each platform individually and use this information to decide whether this podcast is worth pitching as a guest or sponsor.

How does Rephonic know which podcasts are like Barış Özcan ile 111 Hz?

You can view podcasts similar to Barış Özcan ile 111 Hz by exploring Rephonic's 3D interactive graph. This tool uses the data displayed on the 'Listeners Also Subscribed To' section of Apple Podcasts to visualise connections between shows.