Rephonic
Artwork for Pejskárium

Pejskárium

Elite Bloggers Podcasts
Pets & AnimalsLeisureHobbiesKids & Family

Život se psem nejsou jen tři povinné procházky kolem bloku. Věřím, že náš pejsek je šance pro nás samotné, že skrze něj můžeme poznat skvělé lidi a rozvíjet se v mnoha různých směrech. Vidíte to stejně? Tak vítejte u prvního českého podcastu o psech, kde najdete rozhovory na rozličná témata od zdraví, přes výchovu a společné soužití. Jsem pejskařka, která se rozhodla sdílet svůj náhled na psí svět a možná se taky trochu zasadit o to, aby se nám s našimi pejsky žilo aspoň o chlup líp.Těším se na vás i na Instagramu jako @Pejskárium. Kontaktovat mě můžete na podcast@elitebloggers.cz

Listen

Do you want to know how many people listen to Pejskárium? Or perhaps how many downloads it gets? Rephonic has scanned the web and collated all the information we found in our podcast database.

Listen to the audio and view podcast download numbers, contact information, listener demographics and more to help you make better decisions about which podcasts to sponsor or be a guest on.

Our search tool lets you find other similar podcasts that cover the same topic and allows you to compare the figures, so you can be informed when reaching out.

Contact Information
How Many Listeners?
Rephonic gives you listener numbers, social media accounts, contacts and more across 2m+ podcasts.

Latest Episodes

Bonusová část je k dispozici na Herohero. more

--:--
--:--
13 days ago

Bonusová část je k dispozici na Herohero. more

--:--
--:--
a month ago

Bonusová část je k dispozici na Herohero. more

--:--
--:--
a month ago

Reviews

5 out of 5 stars from 12 ratings
 • Podcast pre všetkých psíčkarov, pre podaktorých by mal byť povinný 😉

  Podcast Addict
  5
  Shira313
  2 years ago
 • Boží!!!

  Skvělé pejskařské podcasty. Informace, které by každý psí milovník měl znát. Při poslechu si užijete i kopec srandy.

  Apple Podcasts
  5
  Rensko
  Italy2 years ago
 • BEST PODCASTS

  Každý z Terky podcastu mě vždycky něco hodně dá. Vážím si její práce, která je neskutečně užitečná a díky které jsem mohla poznat řadu skvělých trenérů a naučit se líp pochopilt tu moji 4 nohou lásku. Myslim, že ta z toho těží beztak nejvíc 😁🐶

  Apple Podcasts
  5
  lenkasvo
  Canada2 years ago
 • Nejlepší podcasty, které by měl slyšet každý pejskař!!

  I z témat, které mě na první dobrou nezaujaly, jsem si odnesla spoustu poznatků. Super tipy k výcviku i do všedního života se psem. Moc doporučuju a děkuju!! 🖤🙏🏻

  Apple Podcasts
  5
  KackaŠ
  United Kingdom2 years ago
 • Super podcast

  První svého druhu v češtině 😍 Teď z nového studia super zvuk! Jako bych s Terkou byla ve studiu. Moc zajímavý témata a super obsah!

  Apple Podcasts
  5
  JinjiH
  Germany3 years ago

Similar Podcasts

Opravdové zločiny
Opravdové zločiny Lucie Bechynková & Bára Krčmová
Příběh, který se opravdu stal
Příběh, který se opravdu stal Markéta Lukášková
Neplecha ukončena
Neplecha ukončena Neplecha ukoncena

Frequently Asked Questions About Pejskárium

Where can I find podcast stats for Pejskárium?

Rephonic provides a wide range of data for two million podcasts so you can understand how popular each one is. See how many people listen to Pejskárium and access YouTube viewership numbers, download stats, chart rankings, ratings and more.

Simply upgrade your account and use these figures to decide if the show is worth pitching as a guest or sponsor.

How do I find the number of podcast views for Pejskárium?

There are two ways to find viewership numbers for podcasts on YouTube. First, you can search for the show on the channel and if it has an account, scroll through the videos to see how many views it gets per episode.

Rephonic also pulls the total number of views for each podcast we find a YouTube account for. You can access these figures by upgrading your account and looking at a show's social media section.

How do I find listening figures for Pejskárium?

Podcast streaming numbers or 'plays' are notoriously tricky to find. Fortunately, Rephonic provides estimated listener figures for Pejskárium and two million other podcasts in our database.

To check these stats and get a feel for the show's audience size, you'll need to upgrade your account.

How many subscribers does Pejskárium have?

To see how many followers or subscribers Pejskárium has, simply upgrade your account. You'll find a whole host of extra information to help you decide whether appearing as a sponsor or guest on this podcast is right for you or your business.

If it's not, use the search tool to find other podcasts with subscriber numbers that match what you're looking for.

How many listeners does Pejskárium get?

Rephonic provides a full set of podcast information for two million podcasts, including the number of listeners. You can see some of this data for free. But you will need to upgrade your account to access premium data.

How many episodes of Pejskárium are there?

Pejskárium launched 4 years ago and published 150 episodes to date. You can find more information about this podcast including rankings, audience demographics and engagement in our podcast database.

How do I contact Pejskárium?

Our systems regularly scour the web to find email addresses and social media links for this podcast. But in the unlikely event that you can't find what you're looking for, our concierge service lets you request our research team to source better contact information for you.

Where do you get podcast emails for Pejskárium from?

Our systems scan a variety of public sources including the podcast's official website, RSS feed, and email databases to provide you with a trustworthy source of podcast contact information. We also have our own research team on-hand to manually find email addresses if you can't find exactly what you're looking for.

Where does Rephonic collect Pejskárium reviews from?

Rephonic pulls reviews for Pejskárium from multiple sources, including Apple Podcasts, Castbox, Podcast Addict and more.

View all the reviews in one place instead of visiting each platform individually and use this information to decide whether this podcast is worth pitching as a guest or sponsor.

How does Rephonic know which podcasts are like Pejskárium?

You can view podcasts similar to Pejskárium by exploring Rephonic's 3D interactive graph. This tool uses the data displayed on the 'Listeners Also Subscribed To' section of Apple Podcasts to visualise connections between shows.