Rephonic
Artwork for Marketa's Vibes

Marketa's Vibes

Elite Bloggers Podcasts
Personal JournalsSociety & CultureHealth & FitnessNutrition

Podcast o tématech rezonujících s filozofií, která provází můj život. O oblastech, o nichž nejenom mluvím, ale kterými především žiju každou částí svého já. O zkušenostech, které stojí za mou prací. O výživě, fitness, zdravém životním stylu, plnění si snů, vystupování z komfortní zóny a o osobě, která sedí za mikrofonem. Vítejte na podcastovém kanálu Markéty Gajdošové, výživářky s jedním z nejvyhledávanějších jmen československé nutriční scény, studentky klinické výživy, zakladatelky konceptu MG COACHING® a advokátky kvality pro tělo i duši. Sledovat mě můžete na Instagramu, kde jsem jako @marketgajdosova a více o mně se můžete dozvědět na www.marketagajdosova.com. Kontaktovat mě můžete na e-mailu marketasvibes@elitebloggers.cz.

Listen

Do you want to know how many people listen to Marketa's Vibes? Or perhaps how many downloads it gets? Rephonic has scanned the web and collated all the information we found in our podcast database.

Listen to the audio and view podcast download numbers, contact information, listener demographics and more to help you make better decisions about which podcasts to sponsor or be a guest on.

Our search tool lets you find other similar podcasts that cover the same topic and allows you to compare the figures, so you can be informed when reaching out.

Contact Information
How Many Listeners?
Rephonic gives you listener numbers, social media accounts, contacts and more across 2m+ podcasts.

Latest Episodes

Mé první kroky po návratu z USA vedly k mikrofonu. S myšlenkami na uplynulé měsíce plné akademických výzev v Miami, potvrzování si lásky k výživě a konstantní práce nejenom na tom, co vychází z mých rukou, ale především na tom, co začíná ve mně samot... more

--:--
--:--
6 days ago

Bye Prague, hello Miami! Sny se mají plnit a výzvy překonávat. A to včetně těch, které stojí mimo standardní osnovy společnosti a kterým naše okolí mnohdy připisuje slova "nereálné", "nezvládnutelné" a "příliš složité". To, jestli jsou reálné, totiž ... more

--:--
--:--
4 months ago

S Adél Prokůpkovou, výživářkou, nejbližší kolegyní a osobou stojící po mém boku jak v pracovním, tak osobním životě, často říkáme, že mezi sebou máme tisíce rolí. Ještě nikdy jsme ale neřekly, co za nimi vlastně stojí a jakou cestou Adélka prošla v s... more

--:--
--:--
5 months ago

Reviews

5 out of 5 stars from 9 ratings
 • Super

  Podcast Addict
  5
  Flora
  2 years ago
 • Hodnocení na jedničku

  Mila Markéto, děkuji ti za hezké povídání s hlavou a patou. Obdivuji tvé vyjadřovací schopnosti a jsem vděčná i za témata k zamyšlení. Tvůj podcast se příjemně poslouchá a občas si i musím něco poznamenat abych se k tomu později mohla ve svých myšlenkách vrátit.

  Apple Podcasts
  5
  Modrooka veverka
  Germany2 years ago

Similar Podcasts

The Healthy Tapes
The Healthy TapesLucie Minarova
V oblacích
V oblacíchElite Bloggers Podcasts
Se ségrou
Se ségrouElite Bloggers Podcasts
Sarkastický kafe
Sarkastický kafeHell & Mariana

Frequently Asked Questions About Marketa's Vibes

Where can I find podcast stats for Marketa's Vibes?

Rephonic provides a wide range of data for two million podcasts so you can understand how popular each one is. See how many people listen to Marketa's Vibes and access YouTube viewership numbers, download stats, chart rankings, ratings and more.

Simply upgrade your account and use these figures to decide if the show is worth pitching as a guest or sponsor.

How do I find the number of podcast views for Marketa's Vibes?

There are two ways to find viewership numbers for podcasts on YouTube. First, you can search for the show on the channel and if it has an account, scroll through the videos to see how many views it gets per episode.

Rephonic also pulls the total number of views for each podcast we find a YouTube account for. You can access these figures by upgrading your account and looking at a show's social media section.

How do I find listening figures for Marketa's Vibes?

Podcast streaming numbers or 'plays' are notoriously tricky to find. Fortunately, Rephonic provides estimated listener figures for Marketa's Vibes and two million other podcasts in our database.

To check these stats and get a feel for the show's audience size, you'll need to upgrade your account.

How many subscribers does Marketa's Vibes have?

To see how many followers or subscribers Marketa's Vibes has, simply upgrade your account. You'll find a whole host of extra information to help you decide whether appearing as a sponsor or guest on this podcast is right for you or your business.

If it's not, use the search tool to find other podcasts with subscriber numbers that match what you're looking for.

How many listeners does Marketa's Vibes get?

Rephonic provides a full set of podcast information for two million podcasts, including the number of listeners. You can see some of this data for free. But you will need to upgrade your account to access premium data.

How many episodes of Marketa's Vibes are there?

Marketa's Vibes launched 2 years ago and published 83 episodes to date. You can find more information about this podcast including rankings, audience demographics and engagement in our podcast database.

How do I contact Marketa's Vibes?

Our systems regularly scour the web to find email addresses and social media links for this podcast. But in the unlikely event that you can't find what you're looking for, our concierge service lets you request our research team to source better contact information for you.

Where do you get podcast emails for Marketa's Vibes from?

Our systems scan a variety of public sources including the podcast's official website, RSS feed, and email databases to provide you with a trustworthy source of podcast contact information. We also have our own research team on-hand to manually find email addresses if you can't find exactly what you're looking for.

Where does Rephonic collect Marketa's Vibes reviews from?

Rephonic pulls reviews for Marketa's Vibes from multiple sources, including Apple Podcasts, Castbox, Podcast Addict and more.

View all the reviews in one place instead of visiting each platform individually and use this information to decide whether this podcast is worth pitching as a guest or sponsor.

How does Rephonic know which podcasts are like Marketa's Vibes?

You can view podcasts similar to Marketa's Vibes by exploring Rephonic's 3D interactive graph. This tool uses the data displayed on the 'Listeners Also Subscribed To' section of Apple Podcasts to visualise connections between shows.