Rephonic
Artwork for ZDRAVÝ BIZNIS

ZDRAVÝ BIZNIS

Union
ManagementBusiness

Podcast Zdravý biznis je najnovším prírastkom medzi obľúbenými podcastmi od Unionu. Na úspech Zdravých rečí a Zdravej duše nadväzuje s užitočnými radami pre ľudí pracujúcich v oblasti finančníctva a poisťovníctva. Zároveň je vhodný pre laikov, ktorí chcú ostať v obraze sveta financií a poznať odpovede na aktuálne otázky. Tie najlepšie rozhovory, zrozumiteľný jazyk a fundovaní hostia Štefana Modriča, vitajte v zdravom biznise.

Listen

Do you want to know how many people listen to ZDRAVÝ BIZNIS? Or perhaps how many downloads it gets? Rephonic has scanned the web and collated all the information we found in our podcast database.

Listen to the audio and view podcast download numbers, contact information, listener demographics and more to help you make better decisions about which podcasts to sponsor or be a guest on.

Our search tool lets you find other similar podcasts that cover the same topic and allows you to compare the figures, so you can be informed when reaching out.

Contact Information
How Many Listeners?
Rephonic gives you listener numbers, social media accounts, contacts and more across 2m+ podcasts.

Latest Episodes

Faktom je, že realitný trh sa v dnešnej dobe veľmi rýchlo mení a mení sa aj prostredie, ktoré vplýva na ceny nehnuteľností. Negatívne ekonomické faktory sa naplno prejavia až na jeseň. Už dnes je však realitou zmena úrokových sadzieb, banky sprísnili... more

--:--
--:--
2 months ago

V krajine s rozlohou cez 49-tisíc kilometrov štvorcových bude svoje vozidlá vyrábať už v poradí piata zvučná automobilka. Príchod Volva na východné Slovensko vyvolal veľké ohlasy, najmä z dôvodu výberu lokality a vplyvu na zamestnanosť a rozvoj regió... more

--:--
--:--
2 months ago

Najbohatším človekom je ten, ktorý vlastní čas. Deň každého z nás má 24 hodín, tu nie je žiadny rozdiel. No rozdielne s ním nakladáme. To, ako sekundy, minúty a hodiny využijeme, je len a len na nás. Efektívne musíme čas využívať všade, vrátane praco... more

--:--
--:--
3 months ago

Similar Podcasts

Na rovinu o peniazoch
Na rovinu o peniazochPROSIGHT Slovensko

Frequently Asked Questions About ZDRAVÝ BIZNIS

Where can I find podcast stats for ZDRAVÝ BIZNIS?

Rephonic provides a wide range of data for two million podcasts so you can understand how popular each one is. See how many people listen to ZDRAVÝ BIZNIS and access YouTube viewership numbers, download stats, chart rankings, ratings and more.

Simply upgrade your account and use these figures to decide if the show is worth pitching as a guest or sponsor.

How do I find the number of podcast views for ZDRAVÝ BIZNIS?

There are two ways to find viewership numbers for podcasts on YouTube. First, you can search for the show on the channel and if it has an account, scroll through the videos to see how many views it gets per episode.

Rephonic also pulls the total number of views for each podcast we find a YouTube account for. You can access these figures by upgrading your account and looking at a show's social media section.

How do I find listening figures for ZDRAVÝ BIZNIS?

Podcast streaming numbers or 'plays' are notoriously tricky to find. Fortunately, Rephonic provides estimated listener figures for ZDRAVÝ BIZNIS and two million other podcasts in our database.

To check these stats and get a feel for the show's audience size, you'll need to upgrade your account.

How many subscribers does ZDRAVÝ BIZNIS have?

To see how many followers or subscribers ZDRAVÝ BIZNIS has, simply upgrade your account. You'll find a whole host of extra information to help you decide whether appearing as a sponsor or guest on this podcast is right for you or your business.

If it's not, use the search tool to find other podcasts with subscriber numbers that match what you're looking for.

How many listeners does ZDRAVÝ BIZNIS get?

Rephonic provides a full set of podcast information for two million podcasts, including the number of listeners. You can see some of this data for free. But you will need to upgrade your account to access premium data.

How many episodes of ZDRAVÝ BIZNIS are there?

ZDRAVÝ BIZNIS launched 4 months ago and published 5 episodes to date. You can find more information about this podcast including rankings, audience demographics and engagement in our podcast database.

How do I contact ZDRAVÝ BIZNIS?

Our systems regularly scour the web to find email addresses and social media links for this podcast. But in the unlikely event that you can't find what you're looking for, our concierge service lets you request our research team to source better contact information for you.

Where do you get podcast emails for ZDRAVÝ BIZNIS from?

Our systems scan a variety of public sources including the podcast's official website, RSS feed, and email databases to provide you with a trustworthy source of podcast contact information. We also have our own research team on-hand to manually find email addresses if you can't find exactly what you're looking for.

Where does Rephonic collect ZDRAVÝ BIZNIS reviews from?

Rephonic pulls reviews for ZDRAVÝ BIZNIS from multiple sources, including Apple Podcasts, Castbox, Podcast Addict and more.

View all the reviews in one place instead of visiting each platform individually and use this information to decide whether this podcast is worth pitching as a guest or sponsor.

How does Rephonic know which podcasts are like ZDRAVÝ BIZNIS?

You can view podcasts similar to ZDRAVÝ BIZNIS by exploring Rephonic's 3D interactive graph. This tool uses the data displayed on the 'Listeners Also Subscribed To' section of Apple Podcasts to visualise connections between shows.