Rephonic
Artwork for Všeobecne o zdraví

Všeobecne o zdraví

Všeobecná zdravotná poisťovňa
Mental HealthHealth & Fitness

Vitajte v podcaste, v ktorom nájdete dobré správy pre vaše telo a dušu. S odborníkmi, ktorí pomáhajú a liečia, ale aj so zaujímavými hosťami, ktorí potrebovali vyliečiť. Rozprávame o reálnych skúsenostiach a o ich návrate k životu v zdraví a rovnováhe.

Listen

Do you want to know how many people listen to Všeobecne o zdraví? Or perhaps how many downloads it gets? Rephonic has scanned the web and collated all the information we found in our podcast database.

Listen to the audio and view podcast download numbers, contact information, listener demographics and more to help you make better decisions about which podcasts to sponsor or be a guest on.

Our search tool lets you find other similar podcasts that cover the same topic and allows you to compare the figures, so you can be informed when reaching out.

Contact Information
How Many Listeners?
Rephonic gives you listener numbers, social media accounts, contacts and more across 2m+ podcasts.

Latest Episodes

V súčasnosti viac ľudí umiera na následky obezity ako od hladu. Čo je pri redukcii hmotnosti dôležitejšie – pohyb alebo strava? Ktoré sú tie najväčšie prekážky v chudnutí, ktoré si sami vytvárame? S Katkou Skybovou, riaditeľkou Inštitútu redukcie a p... more

--:--
--:--
15 days ago

Závislosti, depresie, sebapoškodzovanie, samovraždy majú korene už v ranom detstve. Aj  „nadstarostlivosť“ rodičov môže dieťa negatívne poznačiť na celý život. Ako nás ovplyvňuje rodina a prostredie, v ktorom sme vyrastali? Ako má vyzerať „správna vý... more

--:--
--:--
a month ago

Iba 22 % Slovákov hodnotí svoj životný štýl pozitívne a každý desiaty sa lieči na obezitu. Ľudia síce chcú zmeniť stravovacie návyky a viac sa hýbať, ale vo väčšine prípadov sa im nedarí pretaviť tieto plány do reálneho života. Prečo je to tak a ako ... more

--:--
--:--
a month ago

Similar Podcasts

Ľudskosť
Ľudskosť SME.sk
Nevyhorení
Nevyhorení Forbes Slovensko

Frequently Asked Questions About Všeobecne o zdraví

Where can I find podcast stats for Všeobecne o zdraví?

Rephonic provides a wide range of data for two million podcasts so you can understand how popular each one is. See how many people listen to Všeobecne o zdraví and access YouTube viewership numbers, download stats, chart rankings, ratings and more.

Simply upgrade your account and use these figures to decide if the show is worth pitching as a guest or sponsor.

How do I find the number of podcast views for Všeobecne o zdraví?

There are two ways to find viewership numbers for podcasts on YouTube. First, you can search for the show on the channel and if it has an account, scroll through the videos to see how many views it gets per episode.

Rephonic also pulls the total number of views for each podcast we find a YouTube account for. You can access these figures by upgrading your account and looking at a show's social media section.

How do I find listening figures for Všeobecne o zdraví?

Podcast streaming numbers or 'plays' are notoriously tricky to find. Fortunately, Rephonic provides estimated listener figures for Všeobecne o zdraví and two million other podcasts in our database.

To check these stats and get a feel for the show's audience size, you'll need to upgrade your account.

How many subscribers does Všeobecne o zdraví have?

To see how many followers or subscribers Všeobecne o zdraví has, simply upgrade your account. You'll find a whole host of extra information to help you decide whether appearing as a sponsor or guest on this podcast is right for you or your business.

If it's not, use the search tool to find other podcasts with subscriber numbers that match what you're looking for.

How many listeners does Všeobecne o zdraví get?

Rephonic provides a full set of podcast information for two million podcasts, including the number of listeners. You can see some of this data for free. But you will need to upgrade your account to access premium data.

How many episodes of Všeobecne o zdraví are there?

Všeobecne o zdraví launched 2 years ago and published 41 episodes to date. You can find more information about this podcast including rankings, audience demographics and engagement in our podcast database.

How do I contact Všeobecne o zdraví?

Our systems regularly scour the web to find email addresses and social media links for this podcast. But in the unlikely event that you can't find what you're looking for, our concierge service lets you request our research team to source better contact information for you.

Where do you get podcast emails for Všeobecne o zdraví from?

Our systems scan a variety of public sources including the podcast's official website, RSS feed, and email databases to provide you with a trustworthy source of podcast contact information. We also have our own research team on-hand to manually find email addresses if you can't find exactly what you're looking for.

Where does Rephonic collect Všeobecne o zdraví reviews from?

Rephonic pulls reviews for Všeobecne o zdraví from multiple sources, including Apple Podcasts, Castbox, Podcast Addict and more.

View all the reviews in one place instead of visiting each platform individually and use this information to decide whether this podcast is worth pitching as a guest or sponsor.

How does Rephonic know which podcasts are like Všeobecne o zdraví?

You can view podcasts similar to Všeobecne o zdraví by exploring Rephonic's 3D interactive graph. This tool uses the data displayed on the 'Listeners Also Subscribed To' section of Apple Podcasts to visualise connections between shows.