Rephonic
Artwork for Sportovní kavárna

Sportovní kavárna

Sportovní kavárna
Sports

K našemu povídání si zveme zajímavé osobnosti hlavně z oblasti sportu. Sportovci, jak je neznáte!!! K tématům, na které v klasickém rozhovoru není prostor. Probíráme sportovní i osobní život, cestu na vrchol, sportovní cíle, zdravý životní styl, stravu, finance, finanční gramotnost, mentální přípravu a mnoho dalšího.

Listen

Do you want to know how many people listen to Sportovní kavárna? Or perhaps how many downloads it gets? Rephonic has scanned the web and collated all the information we found in our podcast database.

Listen to the audio and view podcast download numbers, contact information, listener demographics and more to help you make better decisions about which podcasts to sponsor or be a guest on.

Our search tool lets you find other similar podcasts that cover the same topic and allows you to compare the figures, so you can be informed when reaching out.

Contact Information
How Many Listeners?
Rephonic gives you listener numbers, social media accounts, contacts and more across 2m+ podcasts.

Latest Episodes

Tomáš Fabián je bývalý ligový fotbalista, který spojil svoji kariéru hlavně s Mladou Boleslaví. Jako jeden z prvních vyšel ven se svojí závislostí na hazardních hrách. Celý svůj příběh spojený s pokerem, zraněním, profesionálním fotbalem, léčbou závi... more

--:--
--:--
10 days ago

Jan Voborník je v MMA známá tvář a jak jsme se shodli v našem podcastu, tak MMA je již dnes mainstreamem. Jeho naplní je MMA rozhodčí, manažer, trenér a zároveň majitel Good luck gymu Hradec Králové. Jak jaké má dnes vztah s Patrikem Kinclem? Jaký je... more

--:--
--:--
17 days ago

Ondřej Balvín je nejvyšší český basketbalový reprezentant, který nyní hraje MISTROVSTVÍ EVROPY V O2 ARÉNĚ. 10 let hrál v nejlepší lize v Evropě ve Španělsku, kde by se do budoucna i rád usadil. Jak se těší na O2 arénu? Co Ondra a počítačové hry? Jak ... more

--:--
--:--
24 days ago

Similar Podcasts

Sparťanské Noviny
Sparťanské NovinySparťanské Noviny
Nosiči vody
Nosiči vodySeznam Zprávy
Opravdové zločiny
Opravdové zločinyLucie Bechynková & Bára Krčmová

Frequently Asked Questions About Sportovní kavárna

Where can I find podcast stats for Sportovní kavárna?

Rephonic provides a wide range of data for two million podcasts so you can understand how popular each one is. See how many people listen to Sportovní kavárna and access YouTube viewership numbers, download stats, chart rankings, ratings and more.

Simply upgrade your account and use these figures to decide if the show is worth pitching as a guest or sponsor.

How do I find the number of podcast views for Sportovní kavárna?

There are two ways to find viewership numbers for podcasts on YouTube. First, you can search for the show on the channel and if it has an account, scroll through the videos to see how many views it gets per episode.

Rephonic also pulls the total number of views for each podcast we find a YouTube account for. You can access these figures by upgrading your account and looking at a show's social media section.

How do I find listening figures for Sportovní kavárna?

Podcast streaming numbers or 'plays' are notoriously tricky to find. Fortunately, Rephonic provides estimated listener figures for Sportovní kavárna and two million other podcasts in our database.

To check these stats and get a feel for the show's audience size, you'll need to upgrade your account.

How many subscribers does Sportovní kavárna have?

To see how many followers or subscribers Sportovní kavárna has, simply upgrade your account. You'll find a whole host of extra information to help you decide whether appearing as a sponsor or guest on this podcast is right for you or your business.

If it's not, use the search tool to find other podcasts with subscriber numbers that match what you're looking for.

How many listeners does Sportovní kavárna get?

Rephonic provides a full set of podcast information for two million podcasts, including the number of listeners. You can see some of this data for free. But you will need to upgrade your account to access premium data.

How many episodes of Sportovní kavárna are there?

Sportovní kavárna launched a year ago and published 29 episodes to date. You can find more information about this podcast including rankings, audience demographics and engagement in our podcast database.

How do I contact Sportovní kavárna?

Our systems regularly scour the web to find email addresses and social media links for this podcast. But in the unlikely event that you can't find what you're looking for, our concierge service lets you request our research team to source better contact information for you.

Where do you get podcast emails for Sportovní kavárna from?

Our systems scan a variety of public sources including the podcast's official website, RSS feed, and email databases to provide you with a trustworthy source of podcast contact information. We also have our own research team on-hand to manually find email addresses if you can't find exactly what you're looking for.

Where does Rephonic collect Sportovní kavárna reviews from?

Rephonic pulls reviews for Sportovní kavárna from multiple sources, including Apple Podcasts, Castbox, Podcast Addict and more.

View all the reviews in one place instead of visiting each platform individually and use this information to decide whether this podcast is worth pitching as a guest or sponsor.

How does Rephonic know which podcasts are like Sportovní kavárna?

You can view podcasts similar to Sportovní kavárna by exploring Rephonic's 3D interactive graph. This tool uses the data displayed on the 'Listeners Also Subscribed To' section of Apple Podcasts to visualise connections between shows.