Rephonic
Artwork for Neřízená střela

Neřízená střela

Václav Láska
PoliticsNews

Neřízená střela. Podcast, který se snaží dát co největší prostor právě hostům. Většinou si zveme hosty z politického prostředí, ale také odborníky na různá témata. Budeme rádi za odběr. :)

Listen

Do you want to know how many people listen to Neřízená střela? Or perhaps how many downloads it gets? Rephonic has scanned the web and collated all the information we found in our podcast database.

Listen to the audio and view podcast download numbers, contact information, listener demographics and more to help you make better decisions about which podcasts to sponsor or be a guest on.

Our search tool lets you find other similar podcasts that cover the same topic and allows you to compare the figures, so you can be informed when reaching out.

Contact Information
How Many Listeners?
Rephonic gives you listener numbers, social media accounts, contacts and more across 2m+ podcasts.

Latest Episodes

S dalším hostem mého podcastu se to má tak, že o Světlanu Witovskou jsem ve svém podcastu velmi stál a několikrát ji zval. A když konečně řekla ano, tak jsem se leknul, jak si jako moderátor amatér poradím s hostem, kterým je jedna z nejzkušenějších ... more

--:--
--:--
21 days ago

Dalšími hosty mého podcastu bylo duo Pastoral Brothers. Dva faráři, z nichž jeden je slušná korba s tetování a přijal po svatbě příjmení manželky a druhý zase posílá Ukrajině peníze na nákup zbraní. Oba společně nemají problém poslat poslance navrhuj... more

--:--
--:--
2 months ago

Karel Diviš se chce ucházet o post prezidenta. Je to jeden z uchazečů, o kterých se obecně ví nejméně. A tak jsem ho vyzpovídal za Vás. Proč si myslí, že vhodným kandidátem je a jaké jsou vlastně jeho názory? A proč si myslí, že by byl lepším prezide... more

--:--
--:--
3 months ago

Similar Podcasts

Dobrovský & Šídlo
Dobrovský & ŠídloPaměť národa
Ptám se já
Ptám se jáSeznam Zprávy
Vlevo dole
Vlevo doleSeznam Zprávy
Prostor X
Prostor XČestmír Strakatý
Kecy a politika
Kecy a politikaBohumil Pečinka, Petros Michopulos

Frequently Asked Questions About Neřízená střela

Where can I find podcast stats for Neřízená střela?

Rephonic provides a wide range of data for two million podcasts so you can understand how popular each one is. See how many people listen to Neřízená střela and access YouTube viewership numbers, download stats, chart rankings, ratings and more.

Simply upgrade your account and use these figures to decide if the show is worth pitching as a guest or sponsor.

How do I find the number of podcast views for Neřízená střela?

There are two ways to find viewership numbers for podcasts on YouTube. First, you can search for the show on the channel and if it has an account, scroll through the videos to see how many views it gets per episode.

Rephonic also pulls the total number of views for each podcast we find a YouTube account for. You can access these figures by upgrading your account and looking at a show's social media section.

How do I find listening figures for Neřízená střela?

Podcast streaming numbers or 'plays' are notoriously tricky to find. Fortunately, Rephonic provides estimated listener figures for Neřízená střela and two million other podcasts in our database.

To check these stats and get a feel for the show's audience size, you'll need to upgrade your account.

How many subscribers does Neřízená střela have?

To see how many followers or subscribers Neřízená střela has, simply upgrade your account. You'll find a whole host of extra information to help you decide whether appearing as a sponsor or guest on this podcast is right for you or your business.

If it's not, use the search tool to find other podcasts with subscriber numbers that match what you're looking for.

How many listeners does Neřízená střela get?

Rephonic provides a full set of podcast information for two million podcasts, including the number of listeners. You can see some of this data for free. But you will need to upgrade your account to access premium data.

How many episodes of Neřízená střela are there?

Neřízená střela launched 2 years ago and published 36 episodes to date. You can find more information about this podcast including rankings, audience demographics and engagement in our podcast database.

How do I contact Neřízená střela?

Our systems regularly scour the web to find email addresses and social media links for this podcast. But in the unlikely event that you can't find what you're looking for, our concierge service lets you request our research team to source better contact information for you.

Where do you get podcast emails for Neřízená střela from?

Our systems scan a variety of public sources including the podcast's official website, RSS feed, and email databases to provide you with a trustworthy source of podcast contact information. We also have our own research team on-hand to manually find email addresses if you can't find exactly what you're looking for.

Where does Rephonic collect Neřízená střela reviews from?

Rephonic pulls reviews for Neřízená střela from multiple sources, including Apple Podcasts, Castbox, Podcast Addict and more.

View all the reviews in one place instead of visiting each platform individually and use this information to decide whether this podcast is worth pitching as a guest or sponsor.

How does Rephonic know which podcasts are like Neřízená střela?

You can view podcasts similar to Neřízená střela by exploring Rephonic's 3D interactive graph. This tool uses the data displayed on the 'Listeners Also Subscribed To' section of Apple Podcasts to visualise connections between shows.