Rephonic
Artwork for KDE TO PRAMENÍ

KDE TO PRAMENÍ

NK&IZZY
Health & FitnessNutritionMental Health

Sme obeťami doby, v ktorej žijeme. Či si to priznáme alebo nie, duševné ochorenia a problémy sa stali súčasťou našich životov. Zákerné sú vo svojom tichom nástupe a rozličných formách, v ktorých sa prejavujú. Spúšťačom môže byť čokoľvek. Chemické procesy v mozgu, trauma z detstva či z rozchodu, náhla strata zamestnania, blízkej osoby, ale aj intenzívna zmena životného štýlu. Proces liečby je zdĺhavý. Je to tŕnistá cesta plná slepých uličiek a nepríjemných prekvapení. No v prípade, ak máte vo svojom okolí bútľavú a empatickú vŕbu, môže to byť aj cesta, ktorá sa končí šťastne. A práve o tom je náš podcast. Zistite s nami, KDE TO PRAMENÍ. Vypočujte si osobnú spoveď Niny, ktorú trápia poruchy príjmu potravy a postrehy jej bútľavej vŕby Izzy, obohatené o fundované názory špecialitov.

Listen

Do you want to know how many people listen to KDE TO PRAMENÍ? Or perhaps how many downloads it gets? Rephonic has scanned the web and collated all the information we found in our podcast database.

Listen to the audio and view podcast download numbers, contact information, listener demographics and more to help you make better decisions about which podcasts to sponsor or be a guest on.

Our search tool lets you find other similar podcasts that cover the same topic and allows you to compare the figures, so you can be informed when reaching out.

Contact Information
How Many Listeners?
Rephonic gives you listener numbers, social media accounts, contacts and more across 2m+ podcasts.

Latest Episodes

Popracujem na sebe, hovorievame si. No dostať sa od slov k činom nie je vždy jednoduché. Rovnaké je to aj so sebaláskou. Niekedy ide o ťažký a dlhý boj, no nie je nič zlé na tom sústrediť sa na seba, na svoje potreby, túžby a očakávania. Dôležitosť n... more

--:--
--:--
a month ago

Život nám zjednodušujú, spájajú nás s ľuďmi, ktorí sú od nás vzdialení tisíce kilometrov, no zároveň sú plné nástrah a vedia veľmi ovplyvniť vnímanie nás samých, našu sebalásku a sebaúctu. O sociálnych sieťach sme v našom podcaste už hovorili, tento ... more

--:--
--:--
2 months ago

Urobila som všetko, čo som mohla. No zvládnuť to musíš už len ty sama. Ja som sa musela popasovať s istým druhom výčitiek svedomia. Ostré, no zároveň úprimné a výstižné slová Kristínky, jednej z najbližších ľudí našej Niny. Poruchy príjmu potravy zas... more

--:--
--:--
2 months ago

Frequently Asked Questions About KDE TO PRAMENÍ

Where can I find podcast stats for KDE TO PRAMENÍ?

Rephonic provides a wide range of data for two million podcasts so you can understand how popular each one is. See how many people listen to KDE TO PRAMENÍ and access YouTube viewership numbers, download stats, chart rankings, ratings and more.

Simply upgrade your account and use these figures to decide if the show is worth pitching as a guest or sponsor.

How do I find the number of podcast views for KDE TO PRAMENÍ?

There are two ways to find viewership numbers for podcasts on YouTube. First, you can search for the show on the channel and if it has an account, scroll through the videos to see how many views it gets per episode.

Rephonic also pulls the total number of views for each podcast we find a YouTube account for. You can access these figures by upgrading your account and looking at a show's social media section.

How do I find listening figures for KDE TO PRAMENÍ?

Podcast streaming numbers or 'plays' are notoriously tricky to find. Fortunately, Rephonic provides estimated listener figures for KDE TO PRAMENÍ and two million other podcasts in our database.

To check these stats and get a feel for the show's audience size, you'll need to upgrade your account.

How many subscribers does KDE TO PRAMENÍ have?

To see how many followers or subscribers KDE TO PRAMENÍ has, simply upgrade your account. You'll find a whole host of extra information to help you decide whether appearing as a sponsor or guest on this podcast is right for you or your business.

If it's not, use the search tool to find other podcasts with subscriber numbers that match what you're looking for.

How many listeners does KDE TO PRAMENÍ get?

Rephonic provides a full set of podcast information for two million podcasts, including the number of listeners. You can see some of this data for free. But you will need to upgrade your account to access premium data.

How many episodes of KDE TO PRAMENÍ are there?

KDE TO PRAMENÍ launched a year ago and published 16 episodes to date. You can find more information about this podcast including rankings, audience demographics and engagement in our podcast database.

How do I contact KDE TO PRAMENÍ?

Our systems regularly scour the web to find email addresses and social media links for this podcast. But in the unlikely event that you can't find what you're looking for, our concierge service lets you request our research team to source better contact information for you.

Where do you get podcast emails for KDE TO PRAMENÍ from?

Our systems scan a variety of public sources including the podcast's official website, RSS feed, and email databases to provide you with a trustworthy source of podcast contact information. We also have our own research team on-hand to manually find email addresses if you can't find exactly what you're looking for.

Where does Rephonic collect KDE TO PRAMENÍ reviews from?

Rephonic pulls reviews for KDE TO PRAMENÍ from multiple sources, including Apple Podcasts, Castbox, Podcast Addict and more.

View all the reviews in one place instead of visiting each platform individually and use this information to decide whether this podcast is worth pitching as a guest or sponsor.

How does Rephonic know which podcasts are like KDE TO PRAMENÍ?

You can view podcasts similar to KDE TO PRAMENÍ by exploring Rephonic's 3D interactive graph. This tool uses the data displayed on the 'Listeners Also Subscribed To' section of Apple Podcasts to visualise connections between shows.